121491

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk,

Okänd konstnär, olja på duk,
Okänd konstnär, olja på duk,

Landskapsmotiv. 56 x 76.

Slitage. Krackelering.

Utropspris
1 000 SEK