Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1215262
Axel Einar Hjorth
(1888-1959)
Axel einar hjorth, bord, "lovö", nordiska kompaniet, 1930-tal.

AXEL EINAR HJORTH, bord, "Lovö", Nordiska Kompaniet, 1930-tal.

Furu. Kopplad benställning. 180 x 75, höjd 72 cm.

Slitage. Märken. Repor. Hackmärken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 timmar 29 minuter
39 000
3 716
4 028
Utropspris
38 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 40 000 SEK. Läs mer.
Budhistorik (15 bud)
8
21 feb 11:53
39 000 SEK
21 feb 11:53
38 000 SEK
21 feb 4:42
37 000 SEK
15 feb 19:35
36 143 SEK
14 feb 21:11
36 000 SEK