Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Design Möbler
1215262
Axel Einar Hjorth
(1888-1959)
Axel einar hjorth, bord, "lovö", nordiska kompaniet, 1930-tal.

AXEL EINAR HJORTH, bord, "Lovö", Nordiska Kompaniet, 1930-tal.

Furu. Kopplad benställning. 180 x 75, höjd 72 cm.

Slitage. Märken. Repor. Hackmärken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N1
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704-557104

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
45 000
4 251
4 602
Utropspris
38 000 SEK
Budhistorik (19 bud)
8
23 feb 20:18
45 000 SEK
10
23 feb 20:18
44 000 SEK
8
23 feb 20:13
42 000 SEK
9
23 feb 19:33
41 000 SEK
8
21 feb 11:53
39 000 SEK