1215361
FIGURINGRUPP, biskviporslin, omkring 1900.
Figuringrupp, biskviporslin, omkring 1900.

Figurer, män och kvinnor bland vindruvskorgar. Höjd 45 cm.

Nagg. Sprickor. Slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V17
Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 10 timmar
450
43
46
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 500 SEK. Läs mer.
Budhistorik (2 bud)
27 maj 10:39
450 SEK
26 maj 22:45
300 SEK