Fanerat med valnöt och mahogny mfl träslag, front med fyra spröjsade och glasade dörrar, lösa flyttbara hyllplan, tassfötter, längd 227, bredd 49, höjd 176 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Märken. Lås ej låsbara
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.