Fast stoppad klädsel, sitthöjd ca 43, längd ca 165 cm
Bruksslitage. Ställvis hårdare slitage. Repor. Märken. Nagg.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10