Möbler Skåp & Byråar
1215966
SPEGEL OCH SKÅP, 1800-talets mitt
Spegel och skÅp, 1800-talets mitt.

Fanerat med mahogny. Inläggningar med intarsiadekor. Spegel bredd 75 cm, höjd ca 168 cm, Skåp bredd 70 cm, djup 36 cm, höjd 84 cm. Nyckel finns.

Fanerskador. Slitage. Blekt. Senare glas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK