Oval skiva av marmor med inläggningar, två pelarfötter av marmor, längd ca 200, bredd ca 180, höjd ca 75 cm
Bruksslitage. Repor. Nagg. Skivan löstagbar
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10