1216385

Hermès

(Frankrike, 1837-)
Hermès, cigarettskrin, nysilver.

HERMÈS, cigarettskrin, nysilver.

Cylinderformad med löstagbar fackindelning i förgylld metall, diameter 8 cm, höjd 11 cm.

Smärre slitage. Senare gravyr under.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
4 000 SEK