Arne Jones E1299

NIELS GAMMELGARD, bord samt två fåtöljer "Järpen" för IKEA 1980-tal.

Svartlackerat stål. Fåtöljer sitthöjd 34 cm, bredd 63 cm. Bord med glasskiva, 59 x 59, höjd 48 cm.

Bruksslitage. Smärre anlupen/fläckar. Repor.

Utropspris
3 000 SEK
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76