121657

Gunnar Svenson

(Sverige, 1892-1977)
Gunnar svenson, olja på duk, sign.

GUNNAR SVENSON, olja på duk, sign.

Stilleben med ringblommor. 40x55.

Utropspris
4 000 SEK