4-sits, klädd med skinn, fasta dynor, delvis djuphäftad, 2 sektioner, total längd ca 280, bredd 80, höjd ca 78, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage. Fläckar. Märken. Repor. Ställvis hårdare slitage
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10