Belysning Taklampor
121719

LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal. H 70.

Ljuskrona, barockstil, 1900-tal. h 70.

Stomme i gulmetall. Behängd med prismor. 5 ljusarmar.

Prismor med nagg samt några saknas.

Utropspris
1 000 SEK