Allmoge
1217199
BOCKBORD, Sverige, 1800-tal
Bockbord, sverige, 1800-tal.
Bockbord, sverige, 1800-tal.
Bockbord, sverige, 1800-tal.

Bockbord av furu. Längd 240, bredd 83, höjd 78 cm

Åldersrelaterat slitage. Kompletterad. Maskstungen.

Utropspris
7 000 SEK