Möbler Skåp & Byråar
1217317
SKÅP, Nyrenässans, 1800-talets slut.
SkÅp, nyrenässans, 1800-talets slut.

Skåp fanerat med valnöt. En dörr med spegelglas och bakomliggande hyllor. Två underliggande lådor. Bredd 110, djup 53, höjd 225 cm. Nyckel finns.

Skador och slitage. Lösa lister medföljer. Medföljande nyckel ej i funktion.

Utropspris
4 000 SEK