Skåp fanerat med palisander. Inredning med hyllplan, spegelglas, belysning, svartlaminerad utdragsskiva och två lådor. Plats för glas på dörrarnas insidor. Bredd 83, djup 42, höjd 116 cm. Nyckel finns.
Ej funktionstestad belysning. Smärre slitage. Smärre fläckar.