JOCKUM NORDSTRÖM, litografi, 1999, signerad med blyerts 8/140,
"Jag visste inte att vi bytte plats". Oramad. 56 x 70,5 cm.
Tejpspår baktill.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
10 000 SEK