JOAN MIRÓ, etsning akvatint och carborundum på Guarro-papper signerad och numrerad 34/50
Ur portföljen "Barcelona", bildyta 70 x 104 cm
Ej examinerad ur ram.
Dupin 593 1972/73
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
30 000 SEK