121761

LJUSSTAKAR, ett par, silver, nyrokoko, Österrike, omkring 1900.

Ljusstakar, ett par, silver, nyrokoko, österrike, omkring 1900.

Skaft med kvadratisk balusterform, floral dekor, tassfötter. H 31,5.

Slitage, bucklor. Lagningar.

Utropspris
3 000 SEK