Design Övrigt
1217719
VÄGGLAMPA, Asea, 1900-talets mitt.
VÄgglampa, asea, 1900-talets mitt.

Stomme i mässing. Två ljuspunkter. Skärmar i opalglas. Höjd ca 27 cm.

Smärre slitage. Repor. Ej funktionstestade.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Slutpris
2 400
233
276
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
6 aug 16:40
2 400 SEK
6 aug 16:34
2 200 SEK
6 aug 16:34
2 000 SEK
6 aug 8:37
1 800 SEK
4 aug 23:10
490 SEK