DRAPERI, inplock på linnebotten, ca 206 x 136 cm, signerad och daterad BL 1925?

Polykroma geometriska ornament.

Blekt, Något slitage och smutsig, smärre fläckar och skador, litet hål.

Utropspris
2 500 SEK