Fanerat med mahogny. Två glasade dörrar med bakomliggande hyllplan. Beslag och fotavslutningar av mässing. Bredd ca 102, bredd 36, höjd 182 cm. Nyckel finns.
Slitage. Märken. Repor. Torrspricka.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.