1219160
Beverloo Corneille
(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo corneille efter matta handtuftad i relief signerad och numrerad xxviii/xxxv, ca 203 x 207 cm.

BEVERLOO CORNEILLE efter matta handtuftad i relief signerad och numrerad XXVIII/XXXV, ca 203 x 207 cm

Åldersrelaterat slitage. Rullveck (harlelgat rullad ett tag, kommer jämna ut sig med tiden)

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
12 000 SEK