BEVERLOO CORNEILLE efter matta handtuftad i relief signerad och numrerad XXVIII/XXXV, ca 203 x 207 cm
Åldersrelaterat slitage. Rullveck (harlelgat rullad ett tag, kommer jämna ut sig med tiden)
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
12 000 SEK