Fanerade med valnöt. Två skåpsdelar med pardörrar, bakomliggande hyllplan. Två hylldelar med totalt 6 ställbara hyllplan samt 2 fasta. Fästen igår. Bredd 110 cm, djup 30 cm, höjd ca 185 cm.
Smärre slitage. Märken. Ställvis blekt.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.