Design Övrigt
1219192
Hans Bergström, tillskriven
(Sverige, 1910-1996)
Hans bergstrÖm, tillskriven. taklampa, 1950/60-tal.

HANS BERGSTRÖM, tillskriven. Taklampa, 1950/60-tal.

Mässing mad tygskärmar. Fem ljuspunkter. Diameter 50, höjd 35 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Smärre fläckar.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK