MATBORD OCH 6 STOLAR, Calligaris, Italien, 2000-tal.

Stolar 'Wien', vitlackerad aluminium, hård plast. Bredd ca 45, djup ca 50, höjd 80 och sitthöjd ca 45 cm. Bord, vitlackerad metall med glasskiva. Bredd 90, längd 160, höjd 72 cm. Bär tillverkarens stämpel.

Åldersrelaterat slitage. Helhetsintrycket är mycket gott.

Utropspris
600 EUR