Bemålat, profilerat krön, rikt målad dekor av blommor, längd 61, bredd 28, höjd 75 cm
Bruksslitage. Avnött. Slitage. Skador. Bättrad målning Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10