Torbjørn Afdal, soffbord, Haug Snekkeri A/S, Bruksbo, Norge.
Fanerat med palisander. Kopplad benställning. Utdragbart med uppfällbar skiva. Etikettmärkt. Längd 136 - 185. Bredd 88. Höjd 51 cm.
Smärre slitage och fläckar. Repor.
CITES-intyg medföljer
Läs mer om CITES-bestämmelser här
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10