Bemålat, front med två glasade dörrar samt låda, längd 114, bredd 37, höjd ca 200 cm Nyckel finns.
Bruksslitage. Repor. Fläckar. Märken. Senare målning.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10