Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Design Övrigt
1220484
Hans-Agne Jakobsson
(1919-2009)
Hans-agne jakobsson, vägglampor, ett par, markaryd, 1900-talets andra hälft.

HANS-AGNE JAKOBSSON, vägglampor, ett par, Markaryd, 1900-talets andra hälft.

Stomme av mässing, ställbara. Höjd utan skärm ca 34 cm, djup ca 35 cm
Etikettmärkta. Modell nr 393.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Smärre repor. Fläckar på skärm.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V10
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
3 270
303
339
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
27 mar 13:32
3 270 SEK
27 mar 13:32
3 070 SEK
27 mar 13:32
2 700 SEK
27 mar 13:32
2 500 SEK
27 mar 3:09
2 200 SEK