9 st förrättstallrikar, diameter 22,5 cm
14 st tallrikar, diameter 25,5 cm
12 st djupa tallrikar, d 25,5 cm
6 st serveringsfat, längd 17-44 cm.
3 terriner med lock. Längd 40-40 cm.
Skål, d 22 cm.
Ett lock medföljande.
Smärre slitage, några delar med krackelyr. 2 serveringsfat samt ett terrinlock med mikronagg.
Et terrinlock med spricka.