Klockor & Ur Armbandsur
1220551
RACING, kronograf, armbandsur, 38 mm.
Racing, kronograf, armbandsur, 38 mm.

18K guld, manuell, plexiglas, flexlänk, 1950-tal.

Cal Lemania 1270

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Bucklor.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
6 000 SEK