Möbler Trädgårdsmöbler
1220626

TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER, ett par, Byarum 1900-talets slut

Trädgårdsfåtöljer, ett par, byarum 1900-talets slut.

Gavlar av gjutjärn. Sitsar av träribbor.

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Teamleader
+46 (0)767 81 06 13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Telefontid: Mån – Fre 9–13

Utropspris
4 000 SEK
Rekommendationer