Glas Servisglas
1220695
CHAMPAGNESTRUTAR 10+7 st. KARAFF, slipad dekor, 1900-talets första halva
Champagnestrutar 10+7 st. karaff, slipad dekor, 1900-talets första halva.

Champagnestrutarnas höjd 16 respektive 17,5 cm. Karaffens höjd 27 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Maria Granström
Maria Granström
Tf Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
2 500 SEK