Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Möbler Skåp & Byråar
1220755
BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft.
BokskÅp, 1800-talets andra hälft.

Målat. Tudelat. Överdel med två stycken glasade och spröjsade dörrar. Underdel med två stycken dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 122,5, djup 43, höjd 234 cm. Nyckel finns.

Senare målning. Spricka i glas. Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
20 000
1 852
2 075
Utropspris
12 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
4 apr 16:52
20 000 SEK
4 apr 16:52
19 500 SEK
4 apr 16:51
19 000 SEK
4 apr 16:51
18 500 SEK
4 apr 16:51
18 000 SEK