Boettnr. 432A895 Boett 18K guld. Urverkets kaliber 88-T Urverkets serienr. 6165961 Amrbandet stämplat 14K, Keravan kultaseppä 1966. Armbandets längd 17,5 cm.
Går ej. Obetydligt ytslitage.