FOLKE ARSTRÖM, bestick, 45 delar, "Focus de luxe", rostfritt stål, Gense.
6 skedar, längd 17,5 cm.
7 knivar, längd 20 cm.
7 gafflar, 19,5 cm.
6 mindre gafflar, 15 cm.
12 mindre knivar, 15 cm.
6 skedar, 13 cm.
1 såsslev, 19 cm.
Slitage, repor.