Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Klockor & Ur Armbandsur
1221011
CHOPARD, 1860, armbandsur, 36 mm.
Chopard, 1860, armbandsur, 36 mm.

18K guld, automatisk, safirglas, datum, glasbaksida, boett 18K medföljer, läderband, Cert Mars 2001, box, ytterkartong.

Caliber 1.96, Numrerad 359/1860, Boettnr. 16/1860/2, Verknr 1.001170, Boettnr. 732586.

Smärre slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - J396
Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
74 000
6 852
7 679
Utropspris
50 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
26 mar 21:07
74 000 SEK
26 mar 21:06
72 000 SEK
26 mar 21:06
71 000 SEK
26 mar 21:04
70 000 SEK
26 mar 21:04
68 000 SEK