Konst Contemporary
1221323
Astrid Sylwan
(Sverige, Född 1970)
Astrid sylwan, olja på duk, signerad och daterad 2002.

ASTRID SYLWAN, olja på duk, signerad och daterad 2002

Utan titel. 92 x 73 cm.

Obetydlig ytsmuts

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
35 000 SEK