Design Möbler
1221606
SIDEBOARD, Danmark, 1960-/1970-tal.
Sideboard, danmark, 1960-/1970-tal.

Fanerat med palisander. Fyra skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan och lådor. Fyra lådor under dörrar. Bredd 210. Djup 43,5. Höjd 110 cm.

Smärre slitage. Helhetsintrycket är gott.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
9 200
866
1 012
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (24 bud)
16 sep 12:56
9 200 SEK
8
16 sep 12:56
9 000 SEK
16 sep 12:50
8 800 SEK
16 sep 12:50
8 600 SEK
16 sep 10:41
8 200 SEK