Kulmodell, bestående av:
2 ljusstakar, 028, höjd 9,5 cm.
1 Cigarettvas, höjd 9 cm.
1 ställ, 027, höjd 11,5 cm.
1 läskpress , längd 12,5 cm.
1 brevpress, höjd 7 cm.
1 Pennställ Gusum, längd 22 cm.
1 Brevkniv, längd 22 cm.
Slitage. Märken. Repor. Fläckar. Missfärgningar.