1221773
SEXTANT, 1900-talets första hälft.
Sextant, 1900-talets första hälft.

Av aluminium och bakelit. Mahognyfodral. 24 x 28 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Ej genomgången. Torrspricka.

Utropspris
3 000 SEK