Konst Skulptur
1221804
Jan Naliwajko
(Sverige, Född 1938)
Jan naliwajko, skulptur, akrylglas. signerad och daterad 2004.

JAN NALIWAJKO, skulptur, akrylglas. Signerad och daterad 2004.

Skålformad, ca 50 x 50 cm, höjd 27 cm.

Smärre slitage. Märken.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK