Belysning Övrig
1222240
OLJELAMPOR, 2 st, brons, 1700-tal.
Oljelampor, 2 st, brons, 1700-tal.

Höjd ca 14 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bristningar.

Utropspris
2 500 SEK