Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Diverse Övrigt
1222266
KRUCIFIX, mässing och koppar, 1800-tal.
Krucifix, mässing och koppar, 1800-tal.

Höjd 50 cm.

Åldersrelaterat slitage. Något skev.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V28

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 21 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 300 SEK. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)