1222278
BÖCKER, ca 30 st, svenska, 1900-talets första hälft.
BÖcker, ca 30 st, svenska, 1900-talets första hälft.

Hfrb. Bl a Strindberg, Karlfeldt.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
2 500 SEK