Fanerad med björk. Överdel ett par dörrar med bakomliggande lådor. Underdel med ett par dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 113, djup 54, höjd 150 cm. Nyckel finns.
Ett hål i bakstycke. Smärre slitage. I överdel med senare inredning.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.