Fanerad med alm. Skiva av glas. Två dörrar med bakomliggande barinredning samt två stycken lådor samt hyllplan. På hjul. 63 x 63, höjd 56 cm. Nyckel finns.
Fläckar. Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.