Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Konst Klassisk konst
1222421
Alfred Collin
(1880-1944)
Alfred collin, olja på pannå, signerad.

ALFRED COLLIN, olja på pannå, signerad.

"Skolskeppet Abraham Ryberg" 94 x 77 cm.

Obetydligt ytslitage.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C1
Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
5 600
519
581
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
27 mar 14:16
5 600 SEK
27 mar 14:16
5 600 SEK
27 mar 14:15
5 300 SEK
27 mar 14:15
5 100 SEK
27 mar 14:13
4 800 SEK