Design Konstglas
1222488
Arthur Percy
(Sverige, 1886-1976)
Arthur percy, vaser, 2 st. glas.

ARTHUR PERCY, vaser, 2 st. Glas.

Brunt samt blått glas, höjd 50-99 cm.

Smärre slitage, undersides repor.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK